• June 9, 2023

Akuzohet se i ka shkaktuar 18 milionë lekë dëm shtetit, zbardhet dëshmia e Vangjush Dakos

Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është ditën e sotme në GJKKO ndërkohë që pritet të marrë masën e sigurisë.Sipas informacioneve duket se Dako nuk e ka pritur mirë prangosjen e tij me urdhër të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

“Nuk kam frikë nga drejtësia. Jam i pastër, po më godisni qëllimisht”, mësohet se ka thënë Dako në fjalën e tij në sallë.

 

 

Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është ditën e sotme në GJKKO ndërkohë që pritet të marrë masën e sigurisë.

Sipas informacioneve duket se Dako nuk e ka pritur mirë prangosjen e tij me urdhër të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

“Nuk kam frikë nga drejtësia. Jam i pastër, po më godisni qëllimisht”, mësohet se ka thënë Dako në fjalën e tij në sallë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *