• June 9, 2023

Çfarë nuk tha për emisionin, Luizi bëhet vetë sot pjesë e “Për’puthen”

Një ndër debatet e tij të fundit me Efin u rrotullua rreth emisionit “Për’puthen” dhe faktit që ish-konkurrentja vinte prej atij programi.“Për budalla nuk më bën kush. Ka mendu se po më shtrytëzon, por ka për t’i dalë e kundërta.

 

Po bën luftrat e mia kjo, kur unë s’ia kam kërku. E para po të lë ty në hije. Ti mendon se Efi është aq e drejtë, vjen nga Për’puthen ajo o Kiarë”- u shpreh Luizi, deklaratë që e mërziti Efin.

Arbana e kritikoi ish-konkurrentin për deklaratën me konotacion negativ, ndërsa Luizi i qëndroi mendimit të tij se konkurrentët që vijnë nga “Për’puthen” janë mashtrues, duke shtuar se s’do ta linte kurrë motrën e tij në një emision të tillë, ku do të njihej me shumë djem në ekran.

Mirëpo, për ironi të fatit, Luiz Ejlli do të jetë sot vetë pjesë e emisionit, si opinionist. Ai që deri dje shprehej se “s’do t’ia shihte bojën” një emisioni të tillë, sot po bëhet vetë pjesë e “Për’puthen”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *