• June 9, 2023

Feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush sot Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen. Ka qenë vetë Trixa e cila ka njoftuar rrjetin për ditëlindjen e saj të 29-të.“Mirënjohëse për jetën. Sot dhe përgjithmonë”, shkruan Beatrix.Menjëherë urimet kanë nisur edhe nga familjarët, miqtë dhe ndjekësit.

 

 

“Është ditëlindja e ëngjëllit të familjes sonë. Edhe pse je në gjumë se flen me pulat dhe spo sheh asnjë postim. Të dua shumë. Nesër do kemi një super ditë bashkë”, shkruan vëllai i saj, Alban Ramosaj.

Kujtojmë se Beatrix ka kaluar një periudhë jo të lehtë për shkak të eksperiencës në ‘BBV’, aty ku nisi lidhje me Donald Veshajn mirëpo përfundoi shpejt.

Ne i urojmë Trixës shumë urime!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *