• June 9, 2023

Mos vallë Don Xhoni dhe modelja ruse janë martuar vërtetë?

Pas ndarjes së bujshme erdhi edhe pajtimi i ëmbël. Modelja ruse Ariana Lirey u kthye sërish në krahët e reperit shqiptar, duke u shfaqur në videoklipin e tij.Gjatë xhirimeve, ata shkëmbyen dhe puthje duke konfirmuar njëherë e mirë rikthimin. Mirëpo, diçka tjetër po duket më reale sesa vetëm një videoklip: Tatuazhi në dorën e Arianës.

 

 

Ajo ka shkruar “Mrs. Isufi” në dorë, ndërsa krahas fotos shkruan “Të lidhur përgjithmonë”.

Nuk e dimë sa real është tatuazhi, por e dimë që dashuria e saj është aq reale sa ka kaluar edhe në “çmenduri”.

Këtu e kemi fjalën për portretin e Don Xhonit, që Ariana e ka bërë tatuazh në trupin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *