• June 9, 2023

Pas ndarjes së bujshme, Olsi Bylyku martohet së shpejti? Aktori zbulon si qëndron e vërteta

Aktori Olsi Bylyku ka folur për TCH pas ceremonisë së martesës së Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Duke bërë batuta aktori pohoi se dhe ai do që së shpejti të martohet.“Jam shumë i lumtur për të gjithë karrierën që ka ndërtu, për familjen që I kanë mbajtur në balancë dhe në fund e finalizun kaq bukur.

Gazetarja: Ti kur e ke radhën?

Shpresoj ta kem dhe unë sa më shpejt, por sot nuk u bëa jo hudhja e luleve se mezi po e prisja me e kap. Do të luftoj që të kap lulet te dasma”, tha aktori.

 

 

Aktori Olsi Bylyku ka folur për TCH pas ceremonisë së martesës së Klea Hutës dhe Elgit Dodës. Duke bërë batuta aktori pohoi se dhe ai do që së shpejti të martohet.

“Jam shumë i lumtur për të gjithë karrierën që ka ndërtu, për familjen që I kanë mbajtur në balancë dhe në fund e finalizun kaq bukur.

Gazetarja: Ti kur e ke radhën?

Shpresoj ta kem dhe unë sa më shpejt, por sot nuk u bëa jo hudhja e luleve se mezi po e prisja me e kap. Do të luftoj që të kap lulet te dasma”, tha aktori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *