• June 9, 2023

Syzet e ‘tradhtojnë’ Kiara Titon, zbulohet mashkulli që po e shoqëron atë në veturë!

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër çiftet më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri.Ata vendosën që gjithë historinë e dashurisë ta ndajnë me publikun.Madje, ata ditë me parë morën pjesë në një dasmë ku shkëlqyen në pamje.

 

 

E se fundmi Kiara ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga vetura.

Ndërsa syzet e saj e ‘tradhtuan’, duke zbuluar se ajo ishte në veturë me Luizin.

Kujtojmë që Kiara dhe Luizi këto ditë nuk janë pranë njëri-tjetri, pasi Kiara është duke qëndruar në Turqi për t’i realizuar xhirimet e një emsioni.

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *