• June 10, 2023

A e dini se Ish banorja e BBVK Gresa Hoti ka qenë në lidhje dashurie me Miss Bullgaria / FOTO

Nga fotot e kapura nga iconstyle në një postim në Instagram, Gresa shihet duke puthur në buzë një vajzë dhe në përshkrimin e fotos shkruan:“Ne jemi një! Zogu im i vogël, gjysma ime, kudo me mua!”Po kush është bukuroshja në fjalë që mund të jetë dhe e dashura e Gresës?

 

 

Ajo quhet Stefany Summer Cherlier, dikur miss Bullgaria dhe tashmë është modele.

Në një urim për ditëlindjen e Gresës pak kohë më parë, Stefany i shkruan publikisht: “Do të gënjeja nëse do të thosha se ti nuk je ‘e duhura’. Gëzuar ditëlindjen engjëll!”

Por afrimiteti mes vajzave nuk ka mbetur pa u komentuar nga ndjekësit e modeles.

Në postimin e saj të fundit, një komentues ka etiketuar Faton Shoshin duke i thënë se Gresa e “ka turpëruar”, ndërsa një tjetër i shkruan: “Lezbike e nxehtë!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *