• June 10, 2023

E rëndë në Kamzë, 6-vjeçarja bie nga kati i dytë i banesës

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Kamzë ku një 6-vjeçare është rrëzuar nga kati i dytë i banesës ku jeton. Si pasojë e mitura është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Kamzë/Informacion paraprak Më datë 09.06.2023, në lagjen nr. 6 në Bathore, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës një e mitur 6-vjeçare. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Kamzë ku një 6-vjeçare është rrëzuar nga kati i dytë i banesës ku jeton. Si pasojë e mitura është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Kamzë/Informacion paraprak Më datë 09.06.2023, në lagjen nr. 6 në Bathore, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës një e mitur 6-vjeçare. Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *