• June 10, 2023

Getinjo do të çmendet nga nervoza, Vivien shtatzënë e rrezikon keq fëmijën

Vivien shtatzënë e rrezikon keq fëmijën, Getinjo do të çmendet nga nervoza.Gjithandej po rrjedhin lajme se modelja Vivien Thano, është shtatzënVivien u bë e njohur nga pjesëmarrja e saj në “Big Brother VIP Kosova”, ku edhe u njoh me reperin Getinjo.

 

 

 

Dyshja u lidhen në shou dhe marrëdhënia e tyre u zhvillua edhe jashtë, madje deri në pikën sa flitet se çifti janë në pritje të një fëmije.

Por, nëse realisht do të ishte shtatzëne, a do të merrej bukuroshja me këtë sport?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *