• June 10, 2023

Ndodh hataja e madhe: Luani Shqiptarëve dhe Jurgena kapen mat në të njëjtin vend!”

Pardje, Kiara udhëtoi për në Turqi ndërsa Luizi eksploronte Tiranën duke bërë xhiro.Mirëpo, dje duket se rastësia e ka sjellë që të piqet së bashku me Jurgenën.Burimet nga Kryefjala tregojnë se Luizi dhe Jurgena ishin në të njëjtin orar në një parukeri të njëjtë.Shiko videon me poshte

 

 

 

Edhe pse nuk dihet nëse ata kanë pasur ndonjë kontakt apo jo, duket se urimet i marrin në kohë reale, ashtu siç shprehen edhe komentuesit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *