• June 10, 2023

“Shpërtheu” në lot gjatë dasmës së Kleas dhe Elgitit/ Romeo zbulon pse qau

Dasma e Klea Hutës dhe Elgit Dodës ishte ngjarja më e përfolur gjatë kësaj javë në show-bizin shqiptar.Një detaj që tërhoqi vëmendje në këtë dasmë, ishte momenti kur Romeo Veshaj, i cili njohet si mik i ngushtë i çiftit, i përlotur teksa i uronte.

 

 

Mbrëmjen e sotme, teksa Klea dhe Elgiti janë të ftuar në emisionin “Më lër të flas”, Romeo zbuloi arsyen pse u përlot. Ai tha se qau, për shka se e di që ai vetë nuk do martohet kurrë.

“Sepse e di që nuk do martohem kurrë. Ju lutem më gjeni një nuse, kush po na dëgjon…”- tha Romeo me shaka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *