• June 11, 2023

Mos e humbisni VIDEON që është bërë virale/ Mori vesh që i dashuri e tradhtonte, hakmarrja e gruas po bën xhiron e rrjetit!

Vajzat reagojnë ndryshe kur mësojnë se janë tr adhtuar. Disa e pranojnë atë dhe heshtin, disa të tjera thjesht ndahen, por ka nga ato që reagojnë keq.

Kështu, një video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon momentin kur një grua hedh në pishinën e hotelit të gjitha veshjet e të dashurit të saj pas kishte mësuar se ai e tradhtoi një natë më parë.

Ngjarja ka ndodhur në Ibiza dhe është filmuar nga të pranishmit.

“Shpresoj që të të përzenë tani nga hoteli me veprimin që bërë”, reagon i dashuri i saj, kurse ajo tha se “kjo ishte minimumi i asaj që meritonte”.

Video Player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *