• June 11, 2023

PAMJET/ Japonia goditet nga një tërmet me magnitudë 6.2, pamje nga momenti i lëkundjeve

Një tërmet i fortë me magnitudë 6.2 me një thellësi fokale prej 140 kilometrash goditi prefekturën Hokkaido në Japoninë veriore.Hap më poshtë Iinkun rekI’amues dhe shiko PAMJET/F0T0-VlDE0

 

Epiqendra e tërmetit ishte në brigjet e qytetit Urakawa, tha agjencia, duke shtuar se nuk ishte lëshuar asnjë paralajmërim për cunami.

Shikoni pamjet me poshte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *