• June 11, 2023

Presidenti Erdogan nuk ia leshon doren Elon Musk per 2 minuta, cila eshte arsya..VIDEO

Presidenti Erdogan takohet me Elon Musk gjatë finales së Kupës së Botës FIFAPresidenti turk Rexhep Tajip Erdogan me ftesë të Emirit të Katarit Sheikh Tamim bin Hamad al-Thani udhëtoi për në kryeqytetin e Katarit Doha për të marrë pjesë në ceremoninë e mbylljes dhe në shfaqjen.

 

 

Ai e ndoqi ndeshjen së bashku me al-Thani, presidentin francez Emmanuel Macron dhe presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino.
Po te vini re per disa minuta Erdogan nuk ia leshon doren Elon Musk.. Ndiqeni pamjet me posht

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *