• June 12, 2023

Butrint Imeri humb personin e dashur të familjes

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri vazhdon të jetë një nga artistët më të pëlqyer dhe më të komentuar të skenës muzikore.Butrinti është mjaft aktiv me projektet muzikore ku këngët e tij janë bërë hite të padiskutueshme.

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri vazhdon të jetë një nga artistët më të pëlqyer dhe më të komentuar të skenës muzikore.

Butrinti është mjaft aktiv me projektet muzikore ku këngët e tij janë bërë hite të padiskutueshme.

Ai sot ka ndarë më ndjekësit e tij në Instagram një lajm mjaft të hidhur.

Këngëtari ka zbuluar se halla e tij ka vdekur.

Ai sot ka ndarë më ndjekësit e tij në Instagram një lajm mjaft të hidhur.

Këngëtari ka zbuluar se halla e tij ka vdekur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *