• June 12, 2023

E dashura ruse e Don Xhonit përfundon në spital, pëson një aksident të rëndë.

Ariana Lirey tashmë është bërë personazh shumë i njohur i showbizit shqiptar.Modelja ruse, e cila pati një lidhje të bujshme me reperin drenicas Xhonatan Isufi, duket se është rikthyer sërish në krahët e tij.

 

Ata u shfaqën duke u puthur në videoklipin më të ri të artistit duke bërë bujë me paraqitjen e tyre së bashku.

E duket se atë e ka ‘’kapur syri i keq’’.

Përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se ka lënduar këmbën dhe ndodhet e shtrirë në spital.

Nga fotoja dhe këmba e tëra në allçi shohim se nuk bëhet fjalë për diçka të vogël dhe se lëndimi është serioz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *