• June 12, 2023

E veshur shkurt dhe provokuese, në këtë gjendje e fotografon vetën Nora Istrefi!

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

 

 

Së fundi ka realizuar projektin e ri i cili është pëlqyer shumë.

Tani Nora po vazhdon të jetë aktive në shumë koncerte të ndryshme.

Ndërsa se fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet super provokuese.

E veshur shkurt dhe ngushtë, Nora Istrefi shfaqet super provokuese.

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *