• June 12, 2023

Eduart Grishaj kujton njohjen me Arbanën: Ajo nuk më shihte fare…

Për pak ditë ky çift kurorëzon dashurinë në martesë. R kemi fjalën për Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani, të cilët janë sot një nga çiftet më të dashur nga publiku shqiptar.Sot regjizori i njohur ishte i ftuar në rubrikën “Galeri”, në emisionin “E Diell”, ku ka rrëfyer momentet e para të njohjes me Arbanën.

 

 

“Nga 2010 kam punuar me të gjitha programet që jepeshin. Në 2010, më kanë thënë që do punoja me ‘1000 e 1 pse’. Ajo ishte diva e Topit. Ajo nuk më shifte fare mua.

Unë mundohem që gjithë këtë dashuri që kam marrë kur kam qenë fëmijë, ta jap pa kushte për Jonin, Diellin dhe Zoin. Them kur unë jam rritur me vështirësi, pse të kenë dhe ata vështirësi.”- tha Eduarti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *