• June 12, 2023

“Nuk u realizua…”/ Eduart Grishaj tregon arsyen se përse Luizi nuk u bë pjesë e “BBV 1”

Luiz Ejlli është një prej personazheve më me interes për publikun shqiptar. Kudo po flitet për të, e ashtu ndodhi edhe në intervistën e regjisorit Eduart Grishaj në “ E Diell”.

 

 

Ai ka treguar se Luizi ka dalë nga shtëpia e madhe e Top Channel, edhe pse ai paraprakisht njihej se kush ishte. Po ashtu, ai ka treguar se dëshira për ta bërë pjesë të Big Brother fenomenin Luiz Ejlli ka qenë që në edicionin e parë.

“Luizi nga shtëpia jonë ka dalë. Ka qenë një zbulim. Ne Luizin kemi dashur ta marrim që në BBV1 por atij i humbi jetën babai dhe nuk u realizua.”- tha Eduart Grishaj.

Nuk e imagjinojmë dot një përballje mes Luizit, Ilirit dhe Donaldit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *