• June 12, 2023

Pa prisni pak, Sara Hoxha do jetë pjesë e filmit të Luizit dhe Oltës?

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha duket se po kthehet në një nga vajzat e ekranit shqiptar.Tashmë njerëzit do ta shohin edhe jashtë rolit të blogeres në Instagram, apo balerinës. “Kryefjala” raporton se Sara Hoxha do të jetë pjesë e filmit ku protagonistë janë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari. Zërat për pjesmarrjen e saj kanë qenë të shumta e duket se të vërteta.

 

 

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha duket se po kthehet në një nga vajzat e ekranit shqiptar.

Tashmë njerëzit do ta shohin edhe jashtë rolit të blogeres në Instagram, apo balerinës. “Kryefjala” raporton se Sara Hoxha do të jetë pjesë e filmit ku protagonistë janë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari. Zërat për pjesmarrjen e saj kanë qenë të shumta e duket se të vërteta. Sara pritet të ketë rol në filmin që do publikohet shumë shpejt në kinematë shqiptare.

Kujtojmë se Sara është kthyer në një figurë të njohur në ekranin shqiptar, pasi pak muaj më parë doli fituese në “Dancing with the stars”.

Epo siç shihet jo vetëm Ledri paska talent në familje!

Sara pritet të ketë rol në filmin që do publikohet shumë shpejt në kinematë shqiptare.

Kujtojmë se Sara është kthyer në një figurë të njohur në ekranin shqiptar, pasi pak muaj më parë doli fituese në “Dancing with the stars”.

Epo siç shihet jo vetëm Ledri paska talent në familje!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *