• June 12, 2023

Publikohet video e Dafina Zeqirit duke kërcyer lakuriq! (VIDEO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun shqiptarë.Edhe pse një kohë të gjatë nuk ka qenë edhe aq aktive në tregun tonë të muzikës.Këtë verë ishte në qendër të vëmendjes me tashmë dy hitet ‘Fuego’ dhe ‘Kalon’, këngë këto me të cilat ka arritur shumë klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

 

 

Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun shqiptarë.

Edhe pse një kohë të gjatë nuk ka qenë edhe aq aktive në tregun tonë të muzikës.Këtë verë ishte në qendër të vëmendjes me tashmë dy hitet ‘Fuego’ dhe ‘Kalon’, këngë këto me të cilat ka arritur shumë klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

Së fundmi është publikuar një video e këngëtares e cila ka rrëmbyer poashtu vëmendje. Duffye shihet e zhveshur teksa vallëzon në shtrat.Shiko videon me posht:

Së fundmi është publikuar një video e këngëtares e cila ka rrëmbyer poashtu vëmendje. Duffye shihet e zhveshur teksa vallëzon në shtrat.Shiko videon me posht:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *