• June 12, 2023

Zbulohet një tjetër personazh i njohur që do të jetë pjesë e filmit të Luizit dhe Oltës

Sara Hoxha duket se është tashmë një nga personazhet e preferuar të Top-ChannelSë fundmi sipas mediave në Shqipëri thuhet se Sara Hoxha do të jetë pjesë e filmit ku protagonistë janë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

 

 

Sara Hoxha duket se është tashmë një nga personazhet e preferuar të Top-Channel

Së fundmi sipas mediave në Shqipëri thuhet se Sara Hoxha do të jetë pjesë e filmit ku protagonistë janë Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

Ndërkohe që protagonistë kryesor në film janë Luizi dhe Olta.

Ndërkohe që protagonistë kryesor në film janë Luizi dhe Olta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *