• June 13, 2023

Çfarë ndodhi? Dea Mishel ka disa pakënaqësi ndaj Jorit: Uroj që ajo të…

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

 

 

Së fundmi fansat e Jori Dellit dhe Dea Mishel kanë hapur një ‘fanpage’ për të dyja vajzat, ku kanë bashkuar emrat e tyre dhe kanë postuar momentet që ato kanë kaluar së bashku. Këtë Dea e ka postuar në Instastory dhe ka shkruar disa fjalë për Jorin.

Faleminderit që na bëni bashkë dhe kur jemi larg. Uroj që Jori të mos më ketë harruar në jetën e saj të re.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *