• June 13, 2023

Ditë shumë e rëndë për familjen e Ledrit, sapo dha lajmin e hidhur dhe shumë të dhimbshëm

Një lajm jo i mirë vjen nga familja Vula.Prezantuesja e mirënjohur Xheraldina Vula përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se sot ka ngordhur qeni i tyre që mund të themi se ishte anëtar i vërtetë i familjes.

‘Xhango na la sot! Iku nga kjo botë’, është shprehur ajo në postimin që sjell kolazh ndër vite me fotografi të Xhangos.

Zemërthyer është shfaqur edhe Sara përmes postimit duke ndjerë dhimbjen për ngordhjen e qenit.

Ndryshe, Xheraldina është duke qëndruar prej disa javësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me bashkëshortin e saj, Agronin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *