• June 13, 2023

Jeni dakord? Çmimi “Babai i Vitit” duhet t’i jepet Dj Dagz! (Sipas Einxhel)

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë prindër të një djali të vogël. Jeta e tyre ka ndryshuar 360 gradë që pas përfundimit të “Big Brother Vip”, pasi tashmë bashkëjetojnë e janë prindër.

 

 

Dita e sotme ishte pikërisht për të voglin e tyre. Einxhel ka ndarë disa pamje në “instastory”, ku shfaqet me Dagz duke u kujdesur për djalin. E në një moment, shfaqet partneri i saj duke i ndërruar pampersin.

“Them ti japim cmimin e babait të vitit“- shkruan Einxhel për Dagz.

Mesa duket prindërimi po përjetohet me shumë humor nga çifti i dashur!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *