• June 14, 2023

Jori “çmend” ndjekësit e saj e veshur vetem me te brendshme, shfaqet bashk me Bes Kallakun…

Bukuroshja rrëmbeu zemrat e fansave të shumtë gjatë pjesëmarrjes në shtëpinë e famshme në Shqipëri, ndërsa tash kur ka përfunduar spektakli ajo vazhdon të jetë e dashur.

 

 

Më shumë se gjysmë milion fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram dhe me kërshëri i presin postimet e reja.

Derisa është duke qëndruar në Turqi, Jori ka sjellë sete të ndryshme fotografish, në të cilat është shfaqur me bikini, dhe bashk me Bes Kallakun.

Gjatë të dielës, ajo ka pozuar pranë një pishine duke treguar figurën e mrekullueshme trupore derisa Bes Kallaku i qendron ne krah..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *