• June 14, 2023

Luani Shqiptarëve publikon pamje me makinën luksoze: “Po xhiroj Fast and Furious”

Kevin Jacobs është njohur nga publiku shqiptar pasi u përmend nga Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2” për strategjinë e tij të dërgimit në televotime të tre banorëve.

 

 

Pasi fansat e Luizit filluan të kërkonin informacione për Kevin, ai bëri disa postime në llogarinë e tij në Instagram për të mbështetur këngëtarin shqiptar.

Së fundmi, Kevin ka komentuar në një foto të postuar nga fituesi i “Big Brother VIP Albania” në llogarinë e tij në Instagram.

Kjo tregon angazhimin e tij ndaj konkurrentëve të tjerë dhe interesin e tij në ndjekjen e ngjarjeve të “Big Brother VIP” në Shqipëri.

Teksa ka pozuar pranë një makine luksoze, Luizi shkruan bashkëngjitur me të: “Gjatë xhirimeve të Fast and Furios”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *