• June 14, 2023

Pamjet nudo dhe 5 mijë euro për s*ks/ Pas skandalit të bujshëm, Arta Nitaj provokon nga palestra: Ata nuk…

Arta Nitaj di si të tërheq vëmendje! Modelja kosovare shpesh komentohet për format e saj trupore, të cilat nuk heziton t’i shfaq edhe në rrjete sociale. Arta është mjaft e përkushtuar ndaj fizikut e të saj e për të cilin kujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër, teksa sjell herë pas herë imazhe dhe video provokuese nga atje.

 

 

Edhe së fundmi, Nitaj ka përshëndetur ndjekësit e saj me disa foto nga pasqyra teksa ushtrohej.

“Ata nuk

Më herët kujtojmë që Arta Nitaj u vu në qëndër të vëmendjes pak kohë më parë, pas një skandali me YouTube-rin britanik Teddy Grey.

Ky i fundit e akuzoi bukuroshen se merrte para në këmbim të një nate me të.

Në bisedat private që youtube-ri fillimisht postoi në instastory shihej që modelja po diskutonte me një person të paidentifikuar, i cili pretendonte se Arta i ka marrë 5 mijë euro për një natë. Ai e kërcënonte se nëse nuk shkon te ai do i publikojë foton. Ndërkohë, modelja ia kthente po me kërcënim duke i thënë: “Provoje dhe e shikon çfarë të gjen”, ndërsa i kërkonte ta fshijë foton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *