• June 14, 2023

Zbulohet se kush është i dashuri i Dafina Zeqirit – ai është pronar i disa bizneseve

Pronar i disa bizneseve, ja kush është i dashuri i Dafina Zeqirit. Ditën e sotme u zbulua lidhja e re e këngëtares Dafina Zeqiri. Momentet romantike mes saj dhe partnerit “misterioz” u bënë virale në rrjet.

 

E duket se edhe identiteti i partnerit të artistes s’do mbetet kaq mister. “Prive” mëson se i dashuri i ri i Dafinës është Kreshnik Gjergji, një figurë e panjohur për botën e showbizit shqiptar.

Ai është biznesmen, në pronësi të të cilit figurojnë disa biznese në Kosovë.

Mesa duket Dafina ka gjetur sërish dashurinë e po ndihet e lumtur me Kreshnikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *