• June 15, 2023

E FUNDIT : Publikohet video Kiara bashk me Butrintin, reagimi i Luizit do ju cmend…

Është përfolur me vite të tëra lidhja e këngëtarit Butrint Imeri dhe prezantueses nga Shqipëria, Kiara Tito, derisa kjo e fundit ka qenë edhe pjesë e videoklipit të këngës “Hajt hajt”.

 

 

Në një nga pjesëmarrjet televizive të këngëtarit nga Kosova, në emisionin “Zemër Luana” në muajin nëntor, ai ka folur për herë të parë dhe e kishte konfirmuar romancën me moderatoren e njohur.

Por sot u publikua një video e Kiarës me Butrintin,kur e pa Luizi ja si reagoi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *