• June 15, 2023

‘Je super’! Ja si do të duket Kiara Tito në puntatën e parë të ‘Kepit të Tundimeve’? Fansat japin pëlqimin

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, dyer të reja u hapën për Kiara Titon. Moderatores iu ofrua prezantimi i një programi të ri veror, me regjisore Olsa Muhametin. E kemi fjalën për “Kepin e Tundimeve VIP”.

 

Kësaj here, në emision do të përfshihen personazhe të njohur të ekranit, një pjesë e mirë e tyre ish-konkurrentë të “BBV”.

Xhirimet e puntatave të emisionit janë thuajse në përfundim, ndërsa Kiara na ka treguar look-un e parë të këtij rrugëtimi.

E veshur me një fustan Chanel dhe flokët e kapura topuz, ajo duket tepër elegante dhe ka marrë pëlqimin e fansave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *