• June 15, 2023

Leku letër! Kiara Tito e nis emisionin me veshjen super luksoze, çmimi i fustanit një “çmenduri’

Projekti më i ri i Kiara Titos pas përfundimit të “Big Brother VIP” është moderimi i “Kepi i VIP-ave”, i cili u xhirua në Bodrum, bashkë me një pjesë tjetër të ish-banorëve të BBVIP.

 

 

Teksa yjet e programit herë pas here na kanë treguar detaje nga xhirimet, kësaj here Kiara ka zbuluar look-un për natën e parë të këtij rrugëtimi.

E veshur me një fustan Chanel dhe flokët e kapura topuz, ajo ka marrë pëlqimin e të gjithëve. Por o mbeteni “gojë hapur” kur të mësoni çmimin zyrtar të fustanit të Kiara Titos i cili kap shifrën e 8,500 dollarëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *