• June 15, 2023

Woww!! Beniada Nishani vishet me fustanin e bardhë (Foto)

Beniada Nishani është një nga vajzat e njohura në showbizin shqiptar. Ajo tashmë është e angazhuar në televizion, e po ashtu edhe në rrjetet sociale ku vijon punën si bloggere.

 

 

Ditën e sotme ajo ka ndarë me publikun një foto ku shihet e veshur me fustanin e bardhë dhe duket e mrekullueshme.

Kujtojmë se Beniada ka rrëfyer se është e dashuruar, e mbase nuk do jetë e largët dita kur ta shohim me fustan të bardhë në altar.

Përflitet se ajo është në lidhje me Blerti Hajdarin, vëllain e Arbër Hajdarit. Edhe pse çifti nuk e ka konfirmuar, fotot e tyre i kanë tradhëtuar, pasi janë kapur në vende të njëjta.

Ndaj jemi në pritje të dasmës së vërtetë të Benit!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *