• June 15, 2023

Zbulohet data kur do të fillojë emisioni i Kiarës, “Kepi i Vipave”

“Kepi i Vipave” nën drejtimin e Kiara Titos ka një datë transmetimi tashmë. “Vip Magazine” bën me dije se emisioni në fjalë do të startojmë të dielën e 2 korrikut në Top Channel.

 

 

Xhirimet e këtij emisioni janë bërë në Turqi, siç edhe kanë treguar foto të shumta të Kiarës dhe konkurrentëve pjesëmarrës. Sa i përket këtyre të fundit do të jenë shumë ish-banorë të “BBV” si: Ronaldo Sharka, Keisi Medini, Jori Delli, Shpat Kërleshi, Gerti Koxha si dhe ish-konkurrent i Përputhen, Mevlan Shaba.

I ftuar në program do të jetë edhe Kristi cili do të ketë një darkë romatike me Keisin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *