• June 16, 2023

Burri As Sma Ie Shej Dua Nje K. Te Forte Q Eme Ben Ti Shoh Yjet Me..

Burri e kryn knaqesin e vet 5min si me kan kafsh une edhe veq me tel ne dore rrin, vjehrra ne sofer me… – Pershendetje faqe e qelluar jeni mat mirt ku mujm mu shpreh lirshem, ju lutem postone ne menyre anonime. Un qe po shkruaj jom nje vajz 25 vjec. HAP REK IAMEN ME POSHTE

vjeqare dy vite me par e kom njoftu nje djal ne rrjete sociale kemi fol nje vit bashk pas 1 viti vendosum mu feju, familja ime ishin kunder, por ai me donte shum dhe nuk hoqi dor nga un, edhe un i binda familjen dhe u fejum menxi pas shum sakrificave, ndejtum 1 vit fejes, kemi kalu shum mir mka shpreh dashni gjith, ska fjet pa mthon tdu shumm, mka marr malli, pasi jetonim shum larg, ehh tash jemi martu qe 3 muj por nuk edi mu me doket apo nuk ka interesim shum per mu, virgjerin e kom rujt per naten e par tmarteses, edhe 3 dit ska mujt mema humb apo me shum,LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *