• June 16, 2023

Donaldi zgjodhi Luizin, Romeo s’mbetet pas! Bashkëpunon me artistin më “in” të momentit

Romeo Veshaj dhe Ledri Vula do vijnë së shpejti me një bashkëpunim. E mesa duket intervista e fundit e Ledrit në emisionin e Romeos nuk ishte thjesht e tillë, pasi dyshja vendosi që së bashku të sjellin diçka ndryshe për publikun.

 

 

Romeo, i cili njihet nga të gjithë si aktor, së fundmi edhe moderator, iu është futur edhe rrugës së muzikës. Ai dhe Donaldi po bëjnë bashkëpunime me persona të tjerë të fushës së muzikës. Donaldi zgjodhi Luizin ndërsa Romeo, Ledrin.

Ato kanë zbuluar sot një foto nga klipi, ku shihen në një varkë të vogël.

”E keni dit”- shkruan Romeo krah fotos, duke na shtuar dyshimet se mos ndoshta ky është titulli i këngës.

Ende nuk ka detaje të tjera mirëpo jemi në pritje të këngës dhe tepër kuriozë për të ditur sesi do jetë bashkëpunimi mes Romeos dhe Ledrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *