• June 16, 2023

Dy ditë pushim Luizi bën të paimagjinueshmen në Amerikë: Kap furgonin dhe shtron pllaka me burrin e motrës!

Këngëtari i dashur për publikun, Luiz Ejlli, prej disa ditësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po mban koncerte të shumta. E teksa ndodhet në Amerikë, fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”

 

ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ka takuar edhe familjarët e saj. Ndërkohë mbrëmjen e sotme, Luizi ka postuar një video në “Instastory” ku me shaka shprehet se bashkëshorti i motrës e ka futur për të punuar.

“Qysh se erdha në Amerikë kisha dy ditë pushim, erdhi burri i motrës e më tha ‘A je pushim? Po, hajde me punu. Kam furgonin e shtrojmë pllaka’. Ika, ju ruajt i madhi Zot se këna me shtruar do pllaka”, thotë Luizi duke qeshur.

Ndërkohë kunati i tij, i cili po realizon videon në fjalë thotë: “Hajde punë të mbarë”.

Video Player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *