• June 16, 2023

“Kur ishe pa lekë, dukeshe si 60 vjeç”, ja si ia kthen Luizi ndjekësit komentin epik

Luiz Ejlli është personi më i komentuar i momentit, i cili po shijon famën pas daljes në “Big Brother VIP”. Ai gjen kohë të jetë herë pas here aktiv edhe në llogarinë e tij në Instagram, ku komentet janë të shumta dhe nga më të ndryshmet.

 

Mes mijëra komenteve pozitive, Luizit i kapi syri një koment jo fort dashamirës.

“Ça të bën leku, të zbukuron. Kur ishe pa lekë dukeshe si 60 vjeç.”- i shkruan ndjekësi, ndërsa Luizi ia kthen:

“E sigurt është që ty s’të bën derman as leku”, duke ia mbyllur gojën komentuesit.

Epo, Luizit s’i kanë munguar asnjëherë batutat dhe përgjigjen e shpejta, e s’mund të mungonin as në këtë rast!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *