• June 16, 2023

“Sa kam qarë…”-Nënat e reja do e kuptojnë shumë mirë gjendjen e Eni Koçit

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë bërë prindër të herë të parë gjatë vitit të kaluar në muajin tetor. Vajza e tyre quhet Adea dhe ka rrëmbyer menjëherë dashurinë e prindërve dhe familjarëve të tjerë.

 

 

Postimet e tyre lidhur me përditshmërinë nuk janë të pakta e sidomos nga ana e këngëtares. Sot çifti janë nisur në udhëtim, mirëpo mami Eni nuk e ka përjetuar dhe aq mirë. Ajo ka zbuluar se është përlotur pasi iu desh të udhëtonte pa të voglën e saj.

“Unë kur e mendoj sa kam qarë që do udhëtoj pa Adean”

Besojmë se ky udhëtim do jetë më i shkurtër se zakonisht, e “shkaktar” do jetë malli që do ketë çifti për të voglën e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *