• June 16, 2023

S*ks në zyrë, Safet Gjici “pushton” rrjetin me meme pikante

Një video-skandal bëri rrjetin ditën e sotme, ku protagonisti kryesor ishte kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, i cili kryente marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij.

Pas publikimit të pamjeve, erdhi dhe një reagim nga Gjici, i cili kërkoi ndjesë dhe tha se me vajzën kishte lidhje intime prej kohësh, por për videon ua u hodhi fajin kundërshtarëve politik duke deklaruar se e kishin futur në kurth. Me vendim të Këshillit të Ministrave ai u shkarkua nga posti i kryebashkiakut dhe në Kukës pritet të mbahen zgjedhje të reja për administratorin e ri të qytetit.

Gjithsesi, kaq ka dashur që rrjeti të “shpërthejë” me meme që janë bërë virale, ku më shumë janë ato me sloganin e PS-së më 14 Maj, vetëm përpara. Materialet nuk kanë nevojë për shumë shpjegim.SHT1PE REK1M ME POSHTE SHIKO VI1DEON:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *