• June 17, 2023

“Ike kur e mendove dhe si e mendove vetë”, deputetja e PS humb njeriun e shtrenjtë, ja mesazhi i saj

Deputetja e PS-së Ermonela Felaj ka humbur babain e saj. Ka qenë vetë deputetja që ka publikuar një foto me të atin dhe një mesazh për ndarjen nga jeta.

“Babi ike kur e mendove dhe si e mendove vetë✋, si gjiithmonë xhanëm❤️ Pusho i qetë dhe pranë mamit tani🙏🙏”, shkruan Felaj krahas fotos me babain.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *