• June 17, 2023

LUIZIN nuk po e DUAN ME!!! Shqiptaret thone se banori i BBVIP i cili duan me shume eshte DIKUSH TJETER…

Tashmë ata i janë rikthyer jetës normale dhe fansat e tyre janë kurioz të dijnë se çfarë bëjnë pas përfundimit të spektaklit, duke i ndjekur në rrjetet e tyre sociale.

 

 

 

Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” ka treguar se cilët janë ish-banorët e shtëpisë së “BBV” që kanë spikatur në Instagram këtë javë dhe kemi surpriza.

Luizi i cili kryesonte listën me ndjekësit më të shumtë po fiton më aq shumë ndjekës sa në fillim e as Kiara Tito, e cila mbante vendin e parë.

Vendin e parë këtë javë e mban Elvis Pupa, i cili është rritur me plot 9 mijë ndjekës.

Në vend të dytë renditet Jori Delli e cila këtë javë ka shtuar 6 mijë ndjekës.

Me 4 mijë ndjekës më shumë nga java e kaluar është Olta Gixhari. Nga 415 mijë ndjekës, ajo ka shkuar në 419 mijë.

Në vend të katërt renditet Efi Dhedhes me 4 mijë ndjekës më shumë nga java e kaluar duke shkuar kështu në 589 mijë ndjekës.

Luiz Ejlli vazhdon të bie me numrin e rritur të ndjekësve javë pas jave. Këtë herë ai ka shtuar vetëm 3 mijë ndjekës.

Në vend të gjashtë, Keisi Medini, e cila ka shtuar 3 mijë ndjekës në Instagram.

Pas saj vjen Kiara Tito me 2 mijë ndjekës më shumë.

Teksa javën e kaluar Ronaldo Sharka kryesoi listën me më shumë ndjekës të shtuar në Instagram, këtë javë ai është në vend të tetë me vetëm 1 mijë ndjekës më shumë.

Ndërsa nga ana tjetër Krist Aliaj dhe Dea Mishel kanë humbur secili nga 1 mijë ndjekës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *