• June 17, 2023

Nusja dhe dhëndri “mungojnë”, por si u veshën VIP-at në dasmën e Arbanës dhe Eduartit: Dalin fotot…

Dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj ka bërë zhurmë prej ditësh në media e rrjete sociale. Por kur dita e dasmës erdhi, fansat u ndeshën me “lajmin e keq” për ta. Çifti ndaloi të ftuarit të ndajnë foto nga ceremonia.

 

 

 

Epo le të bëhet siç do çifti, ama foto të personazheve VIP të ftuar në dasmë nuk kanë munguar dhe i gjeni mëposhtë.

Siç e vini re, dasmorët kanë ndërruar veshjet, pasi pas ceremonisë, dasma është zhvendosur, në një tjetër ambjent ku do të mbahet festa./albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *