• June 18, 2023

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në dasmën e Arbana Osmanit, por thyen një rregull te forte…

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u martuan këtë të shtunë në Toskanë, Itali, por nuk zbuluan asnjë detaj nga dasma e tyre . Çifti kishte vendosur një rregull, që asnjë nga të ftuarit të mos postojë foto apo video.

 

 

Megjithatë pak prej tyre e thyen rregullin. Një ndër ta ishte edhe Xhensila, e cila publikoi disa foto me të voglën e saj Ajkën.

E veshur me një fustan me lule, këngëtarja dukej e mahnitshme dhe e kombinuar me vajzën. Në sfond duken detaje nga dekori me drita në një prej ambienteve të dasmës së çiftit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *