• June 19, 2023

Artan Hoxha: “Fola me Almën e videos. Është shumë e trembur. Urgjentisht duhet të mbrohet”

Artan Hoxha ka deklaruar sot ne emisionin “Te Paekspozuarit“ të Ylli Rakipit se gruaja e cila ka regjistruar videon eshte e pambrojtur deri tani nga shteti.

 

 

Ai tha se ka folur me te dhe ajo eshte shume e trembur. Do jete turp per kete shtet – vazhdoi Hoxha nese asaj do ti ndodhe ndonje gje.

Stafi i Bashkise Kukes kujdesej qe brenda mos futej asnje cante asnje celular asnje cakmak – vazhdoi Hoxha.

Nuk kuptohet se si jane treguar aq te pavemendshem duke e lene vajzen qe te futet ne zyren e Gjicit bashke me canten – vazhdoi Hoxha

Ne nje moment Gjici i thote vajzes “Ku shkon me ate çante” por me pas ai u tregua i pavemendshem – tha Hoxha

Artan Hoxha: Vajza e videos bashke me familjen e saj duhet mbrojtur sepse e akuzojne per lidhje me grupe kriminale. Ajo nuk eshte marre ne mbrojtje. Do jete turp per kete shtet po ti ndodhi gje. Duhet urgjentisht qe te mbrohet nga shteti. Ajo eshte shume e trembur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *