• June 19, 2023

I tëri i qëndisur me dorë, Arbana Osmani më në fund tregon fustanin e nusërisë me të cilin u martua

Ajo mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar edhe pse ka kohë qe bashkëjeton e madje edhe është bërë nënë

 

 

Por, moderatorja nuk ka publikuar asnjë pamje të plotë se si është dukur në dasmën e saj.

Megjithatë, ajo ka treguar një pjesë të fustanin, i cili shihet se është punë dore.

Ajo gjithashtu ka zbuluar edhe thonjtë dhe aksesorët e përdorur në dasmën e saj./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *