• June 19, 2023

Kiara nuk e shoqëroi në Amerikë, Luiz Ejlli habit fansat, takohet me… (FOTO)

Mungesa e Kiarës u vu re nga të gjithë, e për ta justifikuar, Luizi tha se partnerja e tij kishte angazhime të tjera, ndaj nuk mund të vinte.

 

 

Por, mesa duket Kiara nuk e la dhe aq vetëm Luizin. Në rrjet ka qarkulluar një foto ku shihet Luizi me tezen e Kiarës dhe burrin e saj. Ato shihen në një lokal në SHBA, e Luizi shfaqet shumë i buzëqeshur krah tyre.

Këngëtari ka arritur të krijojë një raport shumë të mirë me familjen e Kiarës. Nuk dihet nëse tezja e Kiarës shkoi në SHBA në të njëjtën kohë me Luizin apo kishte shkuar më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *