• June 19, 2023

Pa recipeta dhe me tangat e dukshme, Jori ne mes të Tiranës shfaqet nu…

Pasi përfundoi eksperiencën e saj në “Big Brother”, menjëherë modelja u angazhua edhe me formatin “Kepi i Tundimeve”,

 

 

 

ku premton të ngrejë temperaturat me pjesëmarrjen e saj. Por teksa xhirimet e këtij spektakli kanë përfunduar në Turqi, Jori është rikthyer në Tiranë, ku edhe në të përditshmen e saj shfaqet superseksi.

 

Paparaci i Panorama Plus ka mundur ta fotografojë Jorin në zonën e ish-Bllokut. Ajo ishte veshur me një bluze të shkurtër dhe me një dekolte të hapur, duke ruajtur pamjen e saj sportive me një palë xhins, me bel poshtë, ku dhe dukej lehtësisht një pjesë e të brendshmeve të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *