• June 19, 2023

SA KAN PA U TAKUAR??? Luizi rikthehet në Shqipëri, Kiara i ben SURPRIZE ne mes te AEROPORTIT NEN…

ku mbajti një tur koncertesh për shqiptarët që jetojnë atje. Mirëpo sot këngëtari është rikthyer më në fund në vendin e tij dhe e para që e ka pritur në aeroport ka qenë partnerja, Kiara.

 

 

 

Në rrjet po qarkullon një foto ku Luizi shihet në aeroport duke puthur e përqafuar Kiarën pas kaq ditëve larg njëri-tjetrit.

Ndërkohë Luizi postoi një video në InstaStory ku njoftoi të gjithë se ka ardhur në “shtëpinë të ëmblën shtëpi”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *