• June 19, 2023

Sa të paktë në numër/ Ja lista e plot e VIP-a ishin të ftuar në dasmën e Arbana Osmanit

Të ftuar në dasmë kanë qenë gjithsej 100 persona, mes familjarëve e miqve. Të ftuarit VIP, raporton “Revista Who”, kanë qenë të paktë në numër si:

 

 

 

Të ftuarit VIP, raporton “Revista Who”, kanë qenë të paktë në numër si:

e gjithë familja Hoxha, Ledion Liço, Eno Popi, Xhemi Shehu e cila është edhe mikesha e ngushtë e Arbanës, Eraldo Rexho, Xhensila Myrtezaj, Flori Mumajesi, Klajdi Haruni, Bruno, Ylli Limani, Anxhela Peristeri, Arbër Hajdari me bashkëshorten.

Dasma ka qenë shumë private dhe në rrjete sociale nuk ka qarkulluar asnjë foto nga ceremonia apo si janë dukur Arbana dhe Eduarti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *